Co Nas wyróżnia na tle konkurencji?

Atmosfera

Dbamy o wyjątkową atmosferę współpracy oraz zdrowe relacje

Terminowość

Staramy się realizować wszystko na czas, a czasem podejmujemy się zleceń na wczoraj

Dialog

Jesteśmy nauczeni dialogu biznesowego oraz uczciwego podejścia do klienta

Bezpieczeństwo

Nasze produkty i usługi są wysokiej jakości - objęte należytą gwarancją

Kontakt

Pracujemy w taki sposób aby nie bać się odbierać telefonów od klientów!

Możliwości

Są nieograniczone... zmieniamy się z Tobą i dla Ciebie

Po pięciu latach inwestujemy w jednolity i pomysłowy branding! Nauczyliśmy się w tym czasie ile warta jest wyjątkowość i wyróżnienie się na rynku. Dzięki Wam zdecydowaliśmy się na ten odważny krok i przemyślenia jak go wdrożyć. Dlatego prezentujemy nowy i wyjątkowy styl z którego jesteśmy po części znani, a który wpisze się w naszą historię w większym niż dotychczas stopniu.
Zatem kto z Was chce za Nami włączyć marketing?

Nasz zespół się stale powiększa dzięki takim Partnerom Biznesowym jak Wy! Spotkacie u Nas fachowców, którzy w swoich dziedzinach mają nawet kilkunastoletnie doświadczenie i to pomimo młodego wieku! Nie zamykają się na nowe wyzwania i kreatywnie podchodzą do realizacji. Czas sięgać po więcej i z pasją tworzyć reklamy!
Nasz cel – nieustające pasmo sukcesów!
Nasze nastawienie – to wyjątkowa reklama dla każdego!

Kiedy do nas przychodzicie, staramy się dowiedzieć dlaczego jesteście zdecydowani na taką a nie inną formę reklamy? Chcemy poznać wasz target i postawić się na miejscu waszych klientów. Taka analiza (mini audyt) pozwala nam zaproponować właściwy typ reklamy i dopasować go do waszego budżetu. Nasze podejście gwarantuje nam czyste sumienie i przede wszystkim następnych klientów z waszego polecenia. Potwierdza to fakt, że co raz więcej klientów kontaktuje się z nami z polecenia a nie pozyskania przez dział handlowy.

Nie kupisz kota w worku

Podczas rozmowy przy świeżo zaparzonej kawie, możesz obejrzeć naszą ściankę z gadżetami i realizacjami. Przy dużych zamówieniach nalegamy abyście zobaczyli produkt wcześniej i byli przekonani do jego zakupu. Dodatkowo jest to dobry moment do szukania inspiracji!

Zadowolenie

jest najlepszą nagrodą dla Nas i motywacją do dalszego działania! Jaramy się z Wami każdą wyjątkową reklamą :)

Multifunkcyjność

naszej sali konferencyjnej jest niepowtarzalna! Ścianka z gadżetami, PRLroom, studio fotograficzne czy miejsce rekreacji planszówkowej :D

Poczuj nasz klimat!

Najważniejszą atrakcją u Nas jest PRLroom! Cały czas udoskonalany i wzbogacany o kolejne kultowe symbole. Co ciekawe pomagają nam w tym nasi Klienci 😀 W dowolnej chwili możemy wrócić do przeszłości rozmawiając o wspólnych przeżyciach lub grając na grze telewizyjnej!